Başkanet'in Yıldızları
Klasspor

ORGANİZASYON

Bu sene ilki gerçekleştirilecek Klasspor – Sporun Yıldızları Ödül töreni 26 Mayıs günü 2015 günü Wonders’da gerçekleştirilecek.

Ülke Sporunun “Kenar Mahallesi” gibi kalan Ankara’nın tüm spor camiasını bir araya getirerek başarılı spor insanlarını ödüllendirmeyi planlayan organizasyonuz, bir yıl boyunca yakından takip ederek belirlediği birbirinden değerli adaylardan “En iyilerini” siz ve değerli jürimiz ile birlikte seçecek.

Başkentin Yıldızları altyapısı ile hazırlanan oylama sistemimiz 3 aşamalı gerçekleşecek ve 24 Mayıs gecesi sona erecek.

Okuyucularımızdan en çok oy alan adaylar 25 Mayıs Günü Şençam Köftecisinde düzenlenecek jüri önüne gelecek.

Ankara Spor Camiasının yakından tanıdığı ve alanlarında uzmanlaşmış isimlerden oluşan jürimizin de oylaması ardından kazanan adaylar belirlenecek ve 26 Mayıs günü seçkin konuklarımızın huzurunda ödüllerine kavuşacak.

Sürpriz konukların da katılacağı gecemizde aynı zamanda Ankara Sporunun önde gelen yöneticilerini, sporcularını ve teknik adamlarını da ilk kez bir araya getirmeyi planlıyoruz.

Klasspor editörlerinin aylardır yaptığı bu çalışmayı sizlerin de desteği ile 26 Mayıs günü taçlandırmak istiyoruz.

Bu süreçte bizden desteklerini esirgemeyen ve organizasyonun arkasında bir güç oluşturan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze, Türkiye Spor Yazarları Ankara Şubesi yönetimine, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna, Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Ankara Şubesine, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ankara Şubesine ve kulüplerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Çok hassas ve iyi niyetle yaptığımız aday tespitinde gözümüzden kaçan tüm Ankara Spor Ailesi mensuplarından peşinen özür diliyoruz. 

Bülent Atlas
Klasspor Genel Yayın Yönetmeni